Phởlévka je grunt!

25.11.2011 BLOG Thuy

Když koukám na to pochmurné počasí venku, říkám si, že by to chtělo přesně tři věci: pelech, hrnek teplého kakaa a pěknou knížku. Ale hádám, že si taky nemůžete dovolit lenošit, a tak pro vás mám tip, jak alespoň příjemně nastartovat den i jak dodat tělu notnou dávku energie. Dejte si pořádnou mísu phởlévky.

Thịt kho dừa – Vepřový bůček s kokosem

23.11.2011 UVAŘTE SI SAMI Mai

Název a spojení těchto dvou ingrediencí se vám může zdát bizarní, ale pravdou je, že tento pokrm patří ve vietnamských rodinách k těm nejoblíbenějším.

Recenze / hodnocení podniků

19.11.2011 KDE SI (NE)POCHUTNÁTE Mai

V sekci Kde si (ne)pochutnáte začneme postupně přidávat podrobnější recenze na jednotlivé vietnamské podniky, které jsme doposud navštívily.

Recenze Miss Saigon: míšená Vietnamka

19.11.2011 KDE SI (NE)POCHUTNÁTE Mai

Miss Saigon je nedávno otevřená restaurace nacházející se v Myslíkově ulici (téměř naproti Polévkárně). Přidává se tak k dalším vietnamským podnikům, které se v Praze v posledních měsících objevily. Miss Saigon má ale vyšší ambice, nejedná se o žádný fast food či bistro, ale o restauraci. K tomuto záměru má i přizpůsobený interiér. Prostředí je čisté, design sjednocený a ještě jako plus visí na stěně obraz mladé dívky v áo dài nesoucí talíř jídla = úchvatný pohled pro (ne)vietnamské pány :-).

Recenze: Miss Saigon? Stydlivá kráska.

19.11.2011 KDE SI (NE)POCHUTNÁTE Mai

Na pražské vietfood scéně se objevila nová kráska - Miss Saigon. Dozvěděla jsem se o ní od jednoho z vás, čtenářů, a podle názvu jsem doufala, že půjde o moderní restauraci nabízející tradiční vietnamskou kuchyni. Něco jako Monsieur Vuong v Berlíně.
««« 1 5 9 11 12 13 14 15 16 »»»