Recenze / hodnocení podniků

19.11.2011 Mai

V sekci Kde si (ne)pochutnáte začneme postupně přidávat podrobnější recenze na jednotlivé vietnamské podniky, které jsme doposud navštívily.

Recenze bude zohledňovat především jídlo, jak je podle našich zvyků autentické, jak se používají čerstvé suroviny či jestli se používají náhražky. Dále prostředí, jak zapadá celková atmosféra a jak se dbá na hygienu a čistotu. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na obsluhu, jak je ochotná a jak dokáže obsloužit vietnamské i nevietnamské zákazníky. Tato kritéria bereme s ohledem na cenovou kategorii podniku.

 

Recenze nemohou být objektivní, a tak neočekáváme, že s námi budete vždy souhlasit. Budeme hodnotit na základě osobních návštěv, ve většině případů se objeví dvě recenze od nás obou na stejný podnik – někdy s kratším, někdy s delším časovým odstupem. 

 

Kromě písemného hodnocení v závěru najdete rekapitulaci v podobě hvězdiček (5 hvězdiček - nejlepší). Budeme rády, když se v komentářích k jednotlivým recenzím s námi podělíte o své vlastní zkušenosti a dojmy.

 

Napsaly Thuy Duong & Mai Huong