Viet Food Friends slaví druhé narozeniny!

9.11.2013 BLOG Thuy

Milí přátelé vietnamské kuchyně, dnes jsou tomu přesně dva roky, kdy jsme spustily blog Viet Food Friends. Za tu dobu jsme se mnoho přiučily a poznaly také spoustu nových přátel a milovníků vietnamské kuchyně. Rády bychom vám touto cestou poděkovaly za přízeň, kterou jste nám doposud věnovali a jako poděkování vám věnujeme pět Viet Food Friends plátěnek.

MF Dnes - Jídla jako v Hanoji. Konečně

6.11.2013 PRESS

Dnes vyšel v Pražské příloze MF Dnes článek o vietnamských restauracích, které můžete nalézt v Praze. Přispěly jsme tipy, kam zajít na chutné vietnamské pokrmy.

Malá foto ochutnávka ze svatební hostiny

17.10.2013 BLOG Thuy

Už to budou téměř dva týdny, co se Mai vdala. Vím, že vás zajímá, jak vietnamská svatba probíhá, co se během slavnostní hostiny podává a jaké zvyklosti se dodržují. Rozepsala jsem pro vás velký článek o vietnamských svatbách, ale kvůli rodinným a školním povinnostem ho zatím nestíhám dokončit, a tak pro vás mám alespoň malou ochutnávku toho, co se na hostině podávalo :)

Kondice.cz - Staňme se přáteli vietnamské kuchyně

12.10.2013 PRESS

V průběhu hlasování v anketě Křišťálová lupa nás podpořila Kondice.cz

Recenze: Yen Nhi Fast Food

28.9.2013 KDE SI (NE)POCHUTNÁTE Mai

Přiznám se vám: pokud bych kolem této restaurace prošla sama, ani by mě nenapadlo vejít dovnitř. Menu očíslované od jedné do aleluja a vyfocené na kýčovité tabuli ve mně stále vyvolává představu oldskůlových čínsko-thajsko-vietnamských bister, kterým se velkým obloukem vyhýbám. Zatáhla mě sem ale kamarádka, která tu už několikrát byla a chtěla znát můj názor. Jsem ráda, že tak učinila, protože mé předsudky vůči Yen Nhi nebyly opodstatněné. Stále to není podnik, kterému bych mohla dát plných pět hvězdiček, ale pracujete-li v okolí, právě sem můžete zajít na celkem chutný vietnamský oběd.
««« 1 3 4 5 6 7 8 9 12 16 »»»