Kurz vaření - nudlové polévky Bún

9.11.2015 Mai

Po dlouhé době jsme si pro vás připravily nový kurz vaření! Tentokrát se můžete těšit na vynikající nudlové polévky Bún chả cá a Bún bò Huế, (úvodní foto bit.ly/1NnHqaE)

I když nám venku vesele svítí sluníčko, listopadové počasí v nás probouzí chuť na výrazné nudlové polévky, které jsou ale ve Vietnamu považované za hlavní jídla. Mezi naše oblíbené polévky patří Bún chả cá a Bún bò Huế, které dokáží zahřát na těle i na duši. Budeme velmi rády, když se k nám připojíte a uvaříte si je s námi.

Bún chả cá 

Tato kapří severská specialita patří mezi nejoblíbenější pokrmy vůbec. Základem polévky je voňavý vývar, který doplňují nudle bún, vynikající kapří knedlíčky, kapří křupavé plátky a nezaměnitelný vietnamský celer.
zdroj: bit.ly/1OA57lP

Bún bò Huế

Tuto famozní hovězí polévky snad není třeba ani představovat. Polévka pochází z bývalého císařského města Huế a chutná i tak dobře, jak vypadá. Pikantní hovězí vývar s nudlemi bún, plátky hovězího masa s vůní citronové trávy vás zaručeně nadchne!


zdroj: bit.ly/1SEjWTh


Kurz nudlových polévek Bún se bude konat 22.11.2015 (neděle) od 11:30 do 15:30 v prostorách kulinářského studia našeho partnera Chefparade (Bubenském nábř. 306/13, v budově č. 36). Chefparade nabízí moderní kompletně vybavené kuchyňská studia, takže se můžete těšit jak na příjemné prostředí, tak i na příjemné lektorky - tedy nás :-)

Kapacita kurzu je 10 osob a cena kurzu činí 1 400 Kč / osobu. Přihlašování proběhne ve středu 11.11.2015 od 19 hod. Více informací o přihlašování naleznete na našem Facebooku.  Budeme se těšit na váš zájem!