Pomozte nám vybrat peníze na obědy pro děti

16.11.2016 Thuy

Možná vás to překvapí, ale věděli jste, že existuje v ČR mnoho rodin, které si nemohou dovolit zaplatit dětem oběd ve školních jídelnách? Tyto děti trpí hlady a často nemají ani jedno teplé jídlo denně. Pomozte nám to změnit.

Projekt Obědy pro děti pomáhá těmto rodinám a zároveň spolupracuje přímo se základními školami a jídelnami, aby se obědy skutečně dostaly k dětem a peněžitá pomoc nemohla být zneužita. 

Loni jsme za VFF také přispěly a letos bychom chtěly s vaší pomocí poslat dětem ještě více peněz. Jak? Koupí našich plátěných tašek

Tašky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, mají rozměry 38x42 cm (dlouhé  ucho, aby se taška dala nosit přes rameno), lze je prát na 40°C a žehlit naruby. 

Cena jedné tašky je 100 Kč. Veškerý výtěžek z prodaných tašek do 16.12.2016 pošleme na transparentní účet projektu Obědy pro děti. 

Jak tašku objednat

Napište nám na info@vietfoodfriends.cz

Doprava a platba

Při osobním převzetí v Praze (Sapa, okolí metra Pankrác nebo Kobylisy) probíhá platba v hotovosti při předání tašky.

Při doručení poštou požadujeme platbu předem na bankovní účet (pokyny k platbě pošleme po obdržení objednávky), poštovné činí 74 Kč. 

Po 15.12.2016 sečteme výtěžek z prodeje tašek a peníze pošleme projektu. Budeme vás samozřejmě informovat, jakou částku se nám podařilo nasbírat. O tom, že jsme peníze skutečně poslaly, se pak můžete přesvědčit zde

 

UPDATE

Prodalo se 7 tašek za 700 Kč a k tomu jsme přidaly 2000 Kč z účtu Viet Food Friends, celkem jsme poslaly 2700 Kč. Děkujeme i za děti za podporu a doufáme, že tašky poslouží :)